LED Driver ATON PRO 38/150-1050 NFC
Item No. 127688
|
| Power | 38W |
|---|---|
| Output current | NFC adjustable |
| Dimming type | Not dimmable |
| Design | Slim |
| Protection | IP20 |
| Ripple free | Yes |
| Dimensions | 180x30x21mm |
| Brand | TCI |
Betriebsferien am 14. + 15.05.26 | Bureau fermé 14. + 15.05.26 | Company holidays 14. + 15.05.26
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Power | 38W |
|---|---|
| Output current | NFC adjustable |
| Dimming type | Not dimmable |
| Design | Slim |
| Protection | IP20 |
| Ripple free | Yes |
| Dimensions | 180x30x21mm |
| Brand | TCI |