LED Driver STMP 8W 350mA HPFU IP54
Item No. 127703
|
| Power | 8W |
|---|---|
| Output current | 350mA |
| Output Voltage | 24V |
| Dimming type | Not dimmable |
| Design | Built in |
| Protection | IP54 |
| Ripple free | Yes |
| Dimensions | 46x44x26.5mm |
| Brand | TCI |
Betriebsferien am 14. + 15.05.26 | Bureau fermé 14. + 15.05.26 | Company holidays 14. + 15.05.26
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Power | 8W |
|---|---|
| Output current | 350mA |
| Output Voltage | 24V |
| Dimming type | Not dimmable |
| Design | Built in |
| Protection | IP54 |
| Ripple free | Yes |
| Dimensions | 46x44x26.5mm |
| Brand | TCI |