LED strip Flex-COB 24V 40W IP67 3500K
Item No. RN3COB320208
|
| Power | 8 W/m |
|---|---|
| Voltage | 24V |
| Color temperature | 3500K |
| CRI | CRI90 |
| Luminous flux | 256 lm/m |
| Design | Slim |
| Protection | IP67 |
| Dimensions | 5000x6x12mm |
| Brand | Relco |
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Power | 8 W/m |
|---|---|
| Voltage | 24V |
| Color temperature | 3500K |
| CRI | CRI90 |
| Luminous flux | 256 lm/m |
| Design | Slim |
| Protection | IP67 |
| Dimensions | 5000x6x12mm |
| Brand | Relco |