Outlet length 18 mm, D 20 mm, 2 x thread M10x1,
Item No. CVT 10/1
|| Thread | M10 |
|---|---|
| Color | zinc-plated |
| Material | Iron |
| Brand | Arditi |
| Ornamentation | white galvanized |
| 2xthread | M10x1 |
| Width | 20mm |
| Height | 17mm |
| Earth connection | present |
Betriebsferien am 14. + 15.05.26 | Bureau fermé 14. + 15.05.26 | Company holidays 14. + 15.05.26
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Thread | M10 |
|---|---|
| Color | zinc-plated |
| Material | Iron |
| Brand | Arditi |
| Ornamentation | white galvanized |
| 2xthread | M10x1 |
| Width | 20mm |
| Height | 17mm |
| Earth connection | present |