Transformer Round 50 230/12V 10-50W Ø47x19mm
Item No. 119649
|
| Power | 10-50W |
|---|---|
| Output Voltage | 12V |
| Dimming type | Leading +/or trailing edge |
| Protection | IP20 |
| Color | white |
| Dimensions | Ø47x19mm |
| Brand | TCI |
| Input voltage | 230V |
Delivery date by arrangement