LED Driver MULTI 6W dimmable using a button
Item No. PTDCMD/6/B
|
| Power | 6W |
|---|---|
| Output current | 350mA |
| Output Voltage | 24V |
| Dimming type | 1-10V, Potentiometer , Push PLV |
| Protection | IP20 |
| Dimensions | 75.5x50x22mm |
| Brand | Relco |
| Potentiometer | 100kΩ |
Betriebsferien am 14. + 15.05.26 | Bureau fermé 14. + 15.05.26 | Company holidays 14. + 15.05.26
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Power | 6W |
|---|---|
| Output current | 350mA |
| Output Voltage | 24V |
| Dimming type | 1-10V, Potentiometer , Push PLV |
| Protection | IP20 |
| Dimensions | 75.5x50x22mm |
| Brand | Relco |
| Potentiometer | 100kΩ |