LED Driver PRO FLAT 30/700 700mA 30W
Item No. 127118
|
| Power | 30W |
|---|---|
| Output current | 700mA |
| Dimming type | Not dimmable |
| Design | Flat |
| Protection | IP20 |
| Ripple free | Yes |
| Dimensions | 146.5x43.5x22mm |
| Brand | TCI |
Betriebsferien am 14. + 15.05.26 | Bureau fermé 14. + 15.05.26 | Company holidays 14. + 15.05.26
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Power | 30W |
|---|---|
| Output current | 700mA |
| Dimming type | Not dimmable |
| Design | Flat |
| Protection | IP20 |
| Ripple free | Yes |
| Dimensions | 146.5x43.5x22mm |
| Brand | TCI |