LED Driver PROFESSIONALE DALI ECO 250-400mA 17W
Item No. 145161-ZK
|
| Power | 17W |
|---|---|
| Output current | 250mA, 300mA, 350mA, 400mA |
| Dimming type | AM, DALI, DALI 2, Push |
| Protection | IP20 |
| Ripple free | Yes |
| Dimensions | 129x43x23mm |
| Brand | TCI |
| Output voltage | 20-42Vdc |
Delivery date by arrangement