LED Driver PROFESSIONALE DALI ECO 350-700mA 14W
Item No. 145160-ZK
|
| Power | 14W |
|---|---|
| Output current | 350mA, 500mA, 550mA, 700mA |
| Dimming type | AM, DALI, DALI 2, Push |
| Protection | IP20 |
| Ripple free | Yes |
| Dimensions | 129/97x43x23mm |
| Brand | TCI |
| Output voltage | 6-20Vdc |
Delivery date by arrangement