LED Driver SLIM 14W 500mA HPFU IP65
Item No. 141112IP
|
| Power | 14W |
|---|---|
| Output current | 500mA |
| Dimming type | Not dimmable |
| Design | Slim |
| Protection | IP65 |
| Ripple free | Yes |
| Dimensions | 161x22x22mm |
| Brand | TCI |
Betriebsferien am 14. + 15.05.26 | Bureau fermé 14. + 15.05.26 | Company holidays 14. + 15.05.26
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
| Power | 14W |
|---|---|
| Output current | 500mA |
| Dimming type | Not dimmable |
| Design | Slim |
| Protection | IP65 |
| Ripple free | Yes |
| Dimensions | 161x22x22mm |
| Brand | TCI |